Ви зараз переглядаєте Як працювали у новорічну ніч та першого січня лікарі медзакладу?

Як працювали у новорічну ніч та першого січня лікарі медзакладу?

  • Категорія запису:Новини

У КНП «Міська лікарня №9» ЗМР за ніч 31 грудня та перше січня надалі ургентну допомогу близько 150 пацієнтам. Про це пресслужбі лікарні розповіли Сергій Олександрович Петровський й Олександр Степанович Прохоренко.

За словами завідувача цілодобового травмпункту Олександра Прохоренка, у новорічну ніч та перший день 2024 року не було масових надходжень пацієнтів, тому відпрацювали у так званому звичному режимі.

«Для цього календарного періоду у нас була досить звичайна кількість пацієнтів – за дві доби по допомогу звернулося близько півсотні людей. Більшість звернень – це переломи, побутові рани, забої. Тобто для нас це стандартна історія. Не було вибухових травм, котрі зазвичай з’являються внаслідок необережного використання піротехнічних виробів. Ургентна служба була повністю забезпечена усім необхідним для роботи та впоралась із чергуванням у святкові дні на відмінно!», – повідомив Олександр Прохоренко.

Тим часом у відділенні екстреної невідкладної медичної допомоги пацієнтів з різними патологіями було багато, каже в.о. завідувача ВЕНМД Сергій Петровський.

«Все було під контролем… Обстеження та надання медичної допомоги здійснювались згідно локальним протоколам.
Були пацієнти і у стані алкогольного сп’яніння, але, на щастя, все обійшлося без залучення представників поліції. Загалом колектив відпрацював у звичайному режимі за що їм хочеться подякувати! Отже, рухаємося далі!», – розповів Сергій Петровський.