Ви зараз переглядаєте 20 травня –  Всесвітній день травматолога

20 травня – Всесвітній день травматолога

 Всесвітній день лікаря-травматолога – професійне свято фахівців, які причетні до травматології. Серед них – лікарі-травматологи, ортопеди, хірурги, виробники препаратів і обладнання, допоміжний персонал.

        Ця професія гідна поваги, адже часто від грамотних дій лікаря-травматолога залежить не тільки здоров’я, а й життя.

        Робота лікаря-травматолога пов’язана з відновленням пошкоджених людських тканин. Досить часто доводиться братися за скальпель і проводити хірургічне втручання. Все залежить від стану хворого і особливостей його організму.

         Людські кістки постійно оновлюються приблизно кожні 7 років. У дитячому віці кістки ще залишаються м’якими і гнучкими. Дуже важливо стежити за тим, наскільки правильно розвивається скелет дитини!

        Травматологія, суть хірургія ушкоджень, прародителька всіх хірургічних спеціальностей, отримала свій розвиток в результаті неминучості травм та поранень у всі часи і народи. Лікарі травматології кожен день стикаються з безліччю найрізноманітніших травм своїх пацієнтів, іноді трапляються дуже складні і важкі випадки, але завжди можна розраховувати на їхній досвід і компетентність.


 У
цейсвятковий день вітаємолікарівтравматологів та бажаємоїмміцногоздоров’я, успіхів у медичнійпрактиці, родинногощастя та мирного неба над головою!

Лікарі-травматологи КНП «Міська лікарня №9» запевняють: що кожен, хто завітає до нас, переконається,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цьоговвесь наш персонал щодняпрацює над удосконаленнямтехнічної, інструментальноїбази, а такожвласнихумінь і знань.

Дякуємо і цінуємоможливість Вам допомогти!