Ви зараз переглядаєте 23 травня – День лікаря-ендоскопіста

23 травня – День лікаря-ендоскопіста

  • Категорія запису:Новини

Це професійне свято спеціалістів ще однієї з найважливіших галузей медицини, адже завдяки сучасній ендоскопії можна розпізнати багато різних хвороб ще на ранніх стадіях.

До найнеобхідніших досліджень, котрі потрібно робити при великій кількості захворювань, значаться діагностичні та лікувальні методи ендоскопії. Особливо це стосується онкологічних захворювань кишківника, шлунка, легень та сечового міхура. Якщо лікар-ендоскопіст правильно діагностує хворобу й виявить її на ранньому етапі, то зможе дати пацієнтові дуже високі шанси на повне одужання.

У КНП «Міська лікарня №9» ЗМР працюють фахівці високого рівня, які володіють усіма методами планової та екстреної ендоскопії. Вони дуже уважні й доброзичливі до пацієнтів. Це своєрідна «візитівка» співробітників відділення на чолі із лікарем вищої категорії Олександром Ігоровичем Масловим. Після закінчення обстеження тут все розкажуть, пояснять та покажуть на знімках.

Шановні колеги, прийміть вітання з професійним святом! Ви повною мірою реалізували свій багатий потенціал у такій життєво важливій галузі, як медицина, заслужили щиру любов і подяку пацієнтів. Подібне визнання – справжня нагорода, справжня цінність за Вашу нелегку працю, професійну майстерність, вірність обраному шляху.

Бажаємо вам міцного здоров’я, завжди бути рішучими та впевненими у роботі. Успіхів Вам, миру та плідної діяльності!

З повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.