Ви зараз переглядаєте 29 вересня – Всесвітній день отоларинголога

29 вересня – Всесвітній день отоларинголога

  • Категорія запису:Новини
Вухо, горло та ніс – це органи, які дозволяють сприймати інформацію або бути її джерелом. Отоларингологія – одна з областей медицини, котра займається вивченням анатомії і фізіології вуха, горла, носа та його придаткових пазух, а також діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань цих органів. Практикуючих у цій сфері лікарів називають отоларингологами або, що більш звично для багатьох – «ЛОРами».

Своє професійне свято отоларингологи святкують восени. Дата – 29 вересня не пов`язана з конкретною історичною подією, просто у цю пору року, коли настає сезон застуд, у лікарів цієї спеціальності стає набагато більше роботи, а людям не зайве вкотре нагадати про необхідність укріпити імунітет.
Отже, бажаємо, аби у своїй щоденній праці Ви, шановні колеги, відчували необхідність людям, пошану від колег і пацієнтів за ваші знання, досвід, витримку, гуманізм й готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу.
Нехай ваші професійні навички зберігаються та примножуються, і завдяки вашій праці багато пацієнтів знайшли неоціненну можливість дихати, чути і говорити – чи не найголовніші потреби людини, завдяки котрим можна відчувати повноцінне життя! Миру Вам та добробуту! З професійним святом!
З повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.