Ви зараз переглядаєте 6 липня – Всесвітній день лікаря-кардіолога

6 липня – Всесвітній день лікаря-кардіолога

  • Категорія запису:Новини

6 липня – Всесвітній день кардіолога, професійне свято лікарів, які присвятили себе лікуванню захворювань серця та судин.

У слові кардіологія поєднується два поняття «кардіо» – серце та «логос» – вивчення. Кардіолог – це лікар, якому довіряють серце.

Серце – орган, що є одним із найважливіших у нашому організмі. Від його здоров’я залежить життя людини. Водночас серцево-судинні захворювання є найпоширенішими у світі.

90% людських недуг пов’язані зі станом та роботою серця. Саме тому професія лікаря-кардіолога є однією з найважливіших та затребуваних у світі.

Кардіологи займаються вивченням, діагностикою, дослідженнями та лікуванням захворювань, пов’язаних із патологією серцево-судинної системи. Професія вимагає від фахівця уважності та педантичності, швидкого системного мислення, твердих знань у галузі різних діагностичних методів досліджень, уміння працювати на різному спеціалізованому обладнанні.

Від правильної роботи серця залежить саме життя. Лікувати його – величезна відповідальність. Тому тільки люди, які мають власне серце чуйне, добре і здорове, можуть бути кардіологами.

Дорогі колеги! Вітаємо вас із професійним святом — Всесвітнім днем кардіолога! Бажаємо всім, хто пов’язав своє життя з кардіологією, професійних успіхів, натхнення та радості від щирої подяки пацієнтів та заняття улюбленою справою. Будьте щасливі, здорові та успішні!

Дякуємо Вам за самовіддану працю та велику увагу до пацієнтів. Бажаємо здоров’я, прекрасного самопочуття, багато сил на нові звершення.

Цінуйте кожен день і бережіть, будь ласка, своє серце також!
Зі святом!

З повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.

 

На фото: лікарки-кардіологині Наталія Григорівна Артеменко й Антоніна Михайлівна Мец