Ви зараз переглядаєте 8 травня 2022 –  міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

8 травня 2022 – міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

 Вже 158 років Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця реалізує свою благородну мету – поширює ідею гуманності світом, не словом, а справою вчить людей добру і взаємодопомозі.  Дату Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – 8 травня – обрано не випадково: це день народження  ініціатора створення Міжнародного товариства “Червоний Хрест”, швейцарського гуманіста Анрі Жана Дюнана.

      Це свято об’єднує мільйони людей в усьому світі, для яких допомога іншим стала справою життя, покликом серця.

Професіоналізм, почуття відповідальності, самовіддана праця, чуйне ставлення до людей, прагнення зарадити у скрутній ситуації, подарувати іншим віру в себе і свої можливості – це визначальні складові заслуженої шани і подяки за щоденну відповідальну працю членів благодійної організації.

     Ми щировдячнівсімдобродійникам Червоного Хреста за розуміння і підтримку, вітаємовсіх, хтопричетнийсьогодні до благородної та милосердноїдіяльності.

Спасибі вам за те, щомаєтещедрістьподілитисязізнедоленими, обігрітинещасних. Нехай же вашіважливісправипримножуються, а добро, яке виробите людям, повертається до вас сторицею.