Ви зараз переглядаєте Фахівці КНП “Міська лікарня 9” ЗМР на передовій боротьби із коронавірусною інфекцією (COVID-19)

Фахівці КНП “Міська лікарня 9” ЗМР на передовій боротьби із коронавірусною інфекцією (COVID-19)

  • Категорія запису:Новини

В березні 2020 КНП «Міська лікарня №9» ЗМР була визначена лікарнею першої хвилі для надання медичної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію (COVID-19). З того моменту почалася системна та кропітка робота щодо підготовки закладу до госпіталізації таких пацієнтів. За цей час проведено цілий комплекс відповідних організаційних, інженерно – технічних та протиепідемічних заходів, що дозволило у досить стислі терміни забезпечити перепрофілювання ліжок під прийом та лікування хворих на COVID-19. Як результат наразі в лікарні функціонує:

–  окреме приймальне відділення для пацієнтів із підозрілими або лабораторно підтвердженими випадками коронавірусної хвороби. Саме до нього спрямовуються інфекційні хворі;

– провізорне відділення, в якому хворі без лабораторного підтвердження COVID-19 очікують на результати ПЛР – тестування.

– інфекційний стаціонар, де безпосередньо надається медична допомога  пацієнтам із лабораторно підтвердженими випадками COVID-19.

– окрема зона у відділенні анестезіології з койками для надання інтенсивної терапії, де лікування проходять найважчі хворі, які потребують кисневої підтримки або штучної вентиляції легень.

Все це надає змогу відокремити потік інфекційних хворих від інших пацієнтів, оскільки КНП «Міська лікарня №9» ЗМР є багатопрофільною лікарнею та має надавати планову та екстрену медичну допомогу великій кількості хворих хірургічного та терапевтичного профілю. Окрім матеріально – технічного забезпечення неоціненним є кадровий потенціал закладу. Оскільки саме кваліфікований медичний персонал, який працює в режимі 24/7 у повному комплекті засобів індивідуального захисту, допомагає хворим подолати цю підступну хворобу та повернутися до звичайного способу життя якнайшвидше.

Фахівці КНП «Міська лікарня №9» ЗМР ще раз наголошують на необхідності дотримання усіх заходів профілактики коронавірусної інфекції (COVID-19). Будьте розсудливі та уважні до стану свого здоров’я. При появі перших симптомів обов’язково звертайтесь за медичною допомогою до вашого сімейного лікаря, та ні в якому разі не  займайтеся самолікуванням!

На світлинах зображена робота провізорного відділення лікарні.