Ви зараз переглядаєте День охорони здоров`я  вуха та слуху провели  у КНП  «Міська лікарня №9»

День охорони здоров`я вуха та слуху провели у КНП «Міська лікарня №9»

  • Категорія запису:Новини

      На протязі тижня до Міжнародного дня  охорони здоров`я вуха та слуху, що відзначається 3 березня, у КНП «Міська лікарня №9» проводилася посилена інформаційна кампанія та проведення  профілактичних оглядів. Заходи були спрямовані на ознайомлення населення з проявами захворювань вуха та ризиками їх виникнення, проведення  тематичного інформування медичних працівників (лікарів-терапевтів, сімейних лікарів загальної практики) з питань виявлення і лікування хвороб вуха, впливу окремих лікувальних засобів на перебіг захворювання.

 

 

       Лікар-отоларинголог Бондаренко Вероніка Олегівна  має понад 25 років досвіду в лікуванні і вирішенні отоларигологічних проблем в умовах поліклініки. Особливо опікується лікар найвразливішою групою населення – пацієнтами похилого та старечого віку, адже саме в цій віковій групі найчастіше виникають проблеми  зі слухом. Проте, переконує отоларинголог, навіть у такому віці не варто усе списувати на старість та відмовлятися від медичної допомоги.

         Завдяки вмінню працювати з самовіддачею, допомагаючи пацієнтам ефективно справлятися з виявленими у них хворобами  вуха, горла, носа, може впевнено називатися гідним фахівцем своєї справи. До неї приходять десятки пацієнтів, до її порад дослуховуються, їй довіряють….А це багато про що говорить!  Пацієнти ж відзначають те, що у нашого ЛОРа і ретельний кваліфікований огляд, й індивідуальний підхід до лікування, і обов’язкове тримання на контролі перебігу хвороби та уважне ставлення до кожного відвідувача.

        Тільки разом хворий і лікар можуть подолати прогресування захворювання, зберегти одну з самих важливих і цінних функцій організму – слух.   

        В наслідок проведених заходів  збільшилася кількість виявлених хворих на патологію слуху та чисельність групи диспансерного нагляду, поліпшилася результативність отоларингологічного скринінгу.

       Якісна, всебічна та своєчасна медична допомога населенню району, безперервне підвищення кваліфікації медичних працівників лікарні являється приоритетом у діяльності закладу.