Ви зараз переглядаєте День рентгенолога та Міжнародний день радіології

День рентгенолога та Міжнародний день радіології

  • Категорія запису:Новини

       Ця дата 1895 року є днем, коли Вільгельм Конрад Рентген, проводячи черговий експеримент, відкрив рентгенівські промені. Це стало приводом до розвитку рентгенології – абсолютно нового тоді напрямку в діагностиці, медицині та науці. Сам вчений тоді, можливо, ще не усвідомлював всю важливість свого відкриття, відмовлявся від назви променів його ім’ям і довгий час не патентував винахід. Але воно швидко набуло широкого поширення і дало поштовх до нових відкриттів у фізиці, медицині, в археології, в освоєнні космосу та інших областях.

        Рентгенолог – відповідальна і дуже важлива лікарська професія, в якій високі технології тісно взаємопов’язані з кваліфікацією і
досвідом. Адже від достовірної постановки діагнозу залежить ефективність будь-якого виду терапії, а значить, здоров’я і життя пацієнта. Найвища людська гідність полягає в поєднанні життєвої мудрості, високого професіоналізму з енергією жити, з завзятістю допомагати ближнім. Непроста ситуація склалася сьогодні не тільки в нашій країні, але і по всьому світу. Страшний вірус намагаєтеся вразити людство.

Керівництво лікарні направляє весь потенціал закладу на максимальну забезпеченність хворих спеціалізованою медичною допомогою.

Рентгенологічне відділення лікарні укомплектовано висококваліфікованими фахівцями, які володіють усіма методами рентгенологічних досліджень, а також сучасними методами комп’ютерної томографії.

 

       День рентгенолога – відмінний привід висловити повагу і вдячність лікарям, діяльність яких в медицині і діагностиці відіграє дуже важливу роль. Бажаємо вам, шановні рентгенологи, щоб ваша діяльність приносила користь людям, а вам доставляла професійне задоволення.

Зі святом!