Ви зараз переглядаєте День офтальмолога

День офтальмолога

  • Категорія запису:Новини

Щорічно 11 листопада в Україні відзначається День офтальмолога, що  означає  визнання важливості і ефективності  праці спеціалістів даної галузі, а також привертає широку увагу суспільства до проблем  захворювань органів зору та їх профілактики.       

        Орган зору легко пошкодити і тим самим погіршити його стан до критичного, то ж обстеження, оперативні втручання, післяопераційний догляд потребують від лікаря великої відповідальності, точності, твердої руки, зосередженості.

         Сьогодн і на благо здоров’я  пацієнтів  трудиться дружній колектив лікарів-офтальмологів міської лікарні №9. Фахівці стаціонарного та поліклінічного відділень продовжують впровадження новітніх досягнень вітчизняної та зарубіжної медицини, надають високотехнологічну медичну допомогу за всіма основними напрямки спеціальності: факаемульсіфікація катаракти, інтраветреальне введення ліків, лікування судин сітківки, виправлення косоокості та інші.

       Покращення якості надання всіх видів медичної допомоги, впровадження у процес лікування  нових методів лікування та профілактики є  пріоритетними у роботі фахівців  «Міська лікарня № 9».

 

        В День офтальмолога висловлюємо велику подяку лікарям  за професіоналізм і працю, що допомагає людям повернути і зберегти зір, чітко бачити все, що є у світі прекрасного. Бажаємо міцного здоров`я, благополуччя і достатку! Хай у кожного з вас панує душевний спокій та впевненість у завтрашньому дні!