Ви зараз переглядаєте Колектив КНП “Міська лікарня №9” долучився до святкування “Дня єднання”

Колектив КНП “Міська лікарня №9” долучився до святкування “Дня єднання”

16 лютого український народ вже другий рік поспіль святкує День єднання України. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року з метою консолідації суспільства, стійкості духу та зменшення психологічного тиску, адже, як ми пам’ятаємо, у лютому 2022 всі стрічки новин майоріли страшними заголовками про наближення війни. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози.

Лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною. Адже вона скроплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави.

Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну і тих, хто зараз дає відсіч ворогу, зробімо все щоб наша країна була єдиною, вільною і мирною.

Ми всі — це один народ і жодні вороги не зможуть нас розділити. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Тож разом до Перемоги за щасливе майбутнє!

З повагою, колектив КНП “Міська лікарня №9”