Ви зараз переглядаєте У  лікарні оновлюється реанімаційне відділення

У лікарні оновлюється реанімаційне відділення

  • Категорія запису:Uncategorized

        Саме у реанімації  «Міської лікарні №9» у разі другої  хвилі пандемії   планується розміщувати хворих на COVID-19. Для цього заклад оснастили  необхідною технікою, що допоможе слідкувати за станом пацієнта та скоріше поставити його на ноги. Найбільш цінне обладнання – аналізатор крові. Він дозволяє оцінювати якість штучної вертиляції легенів.

 

        Крім того заклад отримав  десяток іншого устаткування – це кисневі концентратори, монітори пацієнта, апарати штучної вентиляції легенів та  сучасний мобільний апарат УЗД на якому можна бачити запальні зміни у легенях  одразу по прибутті хворого, а також розвиток  можливих ускладнень. Апарат також використовується при різних маніпуляціях: оцінювання функції легень при гідротораксі, оцінювання мозкового кровообігу, гемодинаміки та багато інших функцій, які необхідні у сучасному відділенні інтенсивної терапії.

        За найгірших передбачень щодо карантину та великої кількості хворих лікарі готові до будь яких викликів, для цього мають достатньо обладнання та місць для розміщення хворих.

 

        Робочих апаратів, що потрібні для хворих на  COVID-19 наразі у лікарні – 18 та  очікується надходження ще 7 апаратів вже на цьому тижні.

 

        Лікарня готова лікувати та рятувати життя у випадку другої хвилі захворювань на COVID-19, а наразі уся придбана техніка  використовується для тяжких пацієнтів інших відділень. Кисневі концентратори будуть  використовуватися для пацієнтів з тяжкими формами пневмонії, але не потребуючими ще  штучної вертиляції легенів.

 

        На усю придбану техніку витратили понад 10 мільйонів гривень.

Придбання нового медичного обладнання, ліків, виробів медичного призначення  дозволяє надавати медичну допомогу хворим на COVID-19 згідно визначених галузевих стандартів, з дотриманням вимог санітарно-епідемічного контролю для попередження захворюваності на COVID-19 серед пацієнтів та працівників КНП «Міська лікарня № 9» ЗМР.