Ви зараз переглядаєте Складна операція лікарів травматологів

Складна операція лікарів травматологів

  • Категорія запису:Новини

Як розповів про складний випадок лікар травматолог-ортопед Олег Оксенюк, до травматологічного відділення нещодавно звернулася 65-річна пацієнтка зі скаргами на постійний біль в ділянці правого кульшового суглобу, різке обмеження рухів у суглобі, вкорочення правої нижньої кінцівки (на 4см), порушення функції ходи. Після обстеження був встановлений діагноз: правобічний коксартроз  IV ступеню, асептичний некроз голівки правої стегнової кістки, деструкція вертлюгової впадини справа. Але такий діагноз не є вироком. На чолі з завідуючим відділенням Бойко Є.М. було вирішено провести планове оперативне втручання в об`ємі: кісткова аутопластика правої вертлюгової впадини, тотальне ендопротезування правого кульшового суглобу. Пацієнтку оперувала бригада у складі досвідчених лікарів-травматологів: Бойко Є.М., Ситік Д.В., Гришаков О.В., Оксенюк О.М. та операційна сестра Терешкова Н.І., анестезіологічна бригада – Алексєєнко Ю.П., Гузенко В.М.,  сестра-анестезістка Стародуб Н.В.

        Післяопераційний період протікає без ускладнень, пацієнтка рухається самостійно, поки що з допомогою милиць, стан її задовільний. Прогноз досить позитивний: ходити жінка буде впевнено.

        Як зазначає  Олег Оксенюк, таких операцій в майбутньому буде виконано ще більше. Тож кадровий потенціал, фаховий стаж  ортопедів-травматологів вищої кваліфікаційної категорії, наявність сучасного обладнання та інструментарію дозволяють виконувати оперативне втручання при широкому спектрі ортопедичних патологій.

       Постійне навчання та вдосконалення професійних навичок в Україні і за кордоном, впровадження нових сучасних методів в практику лікування пацієнтів – є пріоритетними в роботі фахівців КНП «Міська лікарня 9»

Якщо вам потрібна допомога наших травматологів, то швидше звертайтесь! Ми усім допоможем! Виконуємо усі виді операцій, будь-якої складності!