Ви зараз переглядаєте У лікарні розпочалася реконструкція приміщень для створення сучасного приймально-діагностичного відділеня.

У лікарні розпочалася реконструкція приміщень для створення сучасного приймально-діагностичного відділеня.

  • Категорія запису:Новини

Одним із важливих напрямків розвитку медицини в Україні – є створення сучасних приймально-діагностичних відділень у опорних лікарнях міст. У 2020 році розпочато урядову програму EMERGENCY-2020, яка спрямована на створення саме таких відділень у лікарнях країни. За кошти бюджету міста було здійснено обстеження та проєктування; проведено експертизу проєктної документації; отримано дозвіл на будівництво; проведено тендери на будівельно-монтажні роботи, визначені переможці та укладені договори. Це дозволило Запоріжжю стати одним з перших учасників вказаної програми. До неї увійшла і 9-та міська лікарня.

        У лікарні розпочалася реконструкція приміщень для створення сучасного приймально-діагностичного відділеня. Перший етап реконструкції виконується на першому поверсі травматологічного корпусу.

         Вже виконано значний обсяг демонтажних робіт. Планують перейти до оздоблювальних робіт. Однак головне зараз погодити всі вимоги для майбутнього встановлення тут обладнання. Адже у першу чергу готуватимуть приміщення для встановлення ангіографа, МРТ, готуватимуть реанімаційні палати поряд з ними.  Обладнання держава планує закупити централізовано, а потім передати лікарням.

        За умови сталого державного фінансування приміщення можуть бути підготовлені до встановлення обладнання вже навесні майбутнього року, – наголосив Володимир Буряк на виїзному засіданні, що відбулося у лікарні 9 вересня.